Magnesy na samochód - naklejki magnetyczne

( ilość produktów: 73 )

Chcesz ozdobić swoje auto lub wykorzystać je w roli mobilnego nośnika reklamy, ale jednocześnie zależy Ci na łatwo odwracalnym efekcie? Maty magnetyczne na samochód są idealnym rozwiązaniem. Możesz zdecydować się na jeden z gotowych projektów, które prezentujemy w tej kategorii, ale także zlecić nam nadruk dowolnej grafiki. To będzie Twój sprytny sposób na wyróżnienie się na drodze lub zwiększenie rozpoznawalności firmy.

Magnesy na auto: efekt w ciągu kilku sekund

Naklejki magnetyczne mają tę przewagę nad naklejkami, że można je zamontować na samochodzie dosłownie w ciągu chwili i tak samo szybko usunąć. Wystarczy przyłożyć produkt do karoserii, a elastyczny materiał sam dopasuje się do kształtu blachy. Jest to bardzo proste i poradzi sobie z tym każdy.

Magnes idealnie przylega do karoserii, dzięki czemu nie ma obaw o to, że odpadnie w trakcie jazdy – nawet z dużą prędkością. Jest to estetyczny i efektowny sposób na umieszczenie na aucie jakiegoś ciekawego hasła, kreatywnego motywu czy chociażby logotypu firmy.

Dla kogo?

Magnesy na samochody szczególnie polecamy przedsiębiorcom, którzy z różnych powodów nie chcą zdecydować się na klasyczne oklejenie pojazdu. Mata może być skutecznym nośnikiem reklamy firmy. Nie zawsze istnieje potrzeba stałego wożenia elementów wizerunkowych na karoserii. Czasami wystarczy zaprezentować je podczas spotkania czy jakiegoś wydarzenia branżowego.

Oferowane przez nas maty na samochód są produktami bardzo wysokiej jakości, wyróżniającymi się wysokiej klasy nadrukiem. Są odporne na blaknięcie, niekorzystne warunki atmosferyczne, sól czy błoto. Można je myć na myjniach samoobsługowych. Mata nie uszkadza karoserii, a wręcz chroni ją przed zarysowaniem czy wgnieceniem. To także fajny sposób na zamaskowanie drobnych defektów.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz wzór dla siebie lub zleć nam nadruk Twojego projektu.

pixel