INFOLINIA576 724 311
Pn – Pt (8:00 – 16:00)

Naklejki na panele szklane

( ilość produktów: 248 )

Naklejki na panele szklane pozwolą Ci w kilka chwil całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia.

Sposób na bardzo indywidualny design

Naklejki na panele szklane są prostym, niedrogim, a przede wszystkim bardzo efektownym rozwiązaniem, dzięki któremu sztampowe wnętrze od razu nabierze zupełnie innego wyglądu. Nic więc dziwnego, że stały się one prawdziwym hitem w świecie designu. Szczególnie dobrze pasują do kuchni oraz łazienki, czyli do przestrzeni, w których masowo wykorzystujemy szklane materiały wykończeniowe.

Naklejkę wykonuje się na wymiar i umieszcza na niej dowolny motyw graficzny. Możesz wybrać coś z naszej oferty lub dać się porwać wyobraźni i stworzyć własny projekt. Ogranicza Cię tylko kreatywność! Montaż naklejek na panele szklane jest bardzo prosty, poradzi sobie z tym każdy, nawet osoba bez tzw. drygu do majsterkowania.

Jak stosować naklejki na panele szklane?

Naklejki nadają się na dowolną powierzchnię szklaną. Bardzo dobrze wyglądają na panelach, które montuje się nad blatem roboczym w kuchni. Możesz jednak zastosować naklejkę np. po zewnętrznej stronie kabiny prysznicowej czy na szklanych elementach mebli.

W sklepie oklejaj.pl oferujemy dwa rodzaje naklejek: z klejeniem od strony wydruku (świetne do umieszczania od wewnątrz mebli kuchennych czy łazienkowych) oraz naklejane na panel (dodatkowo zabezpieczone laminowaniem UV).

Pamiętaj, że stosowanie naklejek na panele szklane jest w 100% bezpieczne dla powierzchni. Usunięcie naklejki także nie stanowi żadnego problemu. To naprawdę świetny sposób na wprowadzenie do wnętrza ciekawego elementu dekoracyjnego oraz zakrycie uszkodzeń, jak rysy czy pęknięcia.

TematTemat
+ Rozwiń- Ukryj
pixel