Naklejki na pralkę

( ilość produktów: 57 )

Pralka jest niezbędnym elementem wyposażenia domu. Właściciele mieszkań zdecydowanie najczęściej decydują się ustawić urządzenie w łazience. Wpływa to oczywiście na wygląd pomieszczenia. Pralka nie dodaje łazience uroku, a po latach może wręcz szpecić przestrzeń. Wystarczy, że zastosujesz naklejkę na pralkę.

Samodzielnie zmień wygląd starej pralki

Pralka to klasyczny przykład urządzenia, które nie łączy w sobie praktyczności z estetyką. Umieszczenie jej w łazience traktujemy więc w kategoriach przykrej konieczności. Na szczęście dzięki oferowanym przez nas naklejkom z łatwością odmienisz wygląd nudnego urządzenia, a tym samym całego pomieszczenia.

Naklejki na front pralki mogą prezentować praktycznie dowolny wzór. Pozwala to wprowadzić do wnętrza łazienki nietuzinkowy detal stylistyczny, którego będą Ci zazdrościć wszyscy znajomi. Jest to rewelacyjne rozwiązanie w sytuacji, gdy Twoja pralka ma już kilka lat, zdążyła się zniszczyć, ale nadal pracuje bezawaryjnie. Zamiast więc ją wymieniać, możesz po prostu użyć naklejki i zasłonić wszystkie defekty.

Naklejki na pralkę z gwarancją jakości

Oferowane przez nas naklejki na pralkę są przycinane na wymiar urządzenia i oczywiście posiadają otwór w miejscu drzwiczek. Dzięki temu masz pewność, że po ozdobieniu pralka nadal będzie w 100% funkcjonalna.

Ważne jest to, że nasze naklejki są odporne na działanie wody oraz wysokiej temperatury. W odróżnieniu od bardzo tanich produktów niewiadomego pochodzenia, nie odkształcają się, nie tworzą się pod nimi pęcherzyki powietrza i nie odpadają już po kilku cyklach prania.

Zapoznaj się z całą ofertą naklejek na pralkę i wybierz wzór dla siebie. Możesz również popisać się kreatywnością i stworzyć własny projekt. Będziesz mieć wówczas gwarancję, że Twoja łazienka jest absolutnie unikalna.

pixel