Tabliczki

( ilość produktów: 164 )

Oznakowanie BHP budynków – czy jest obowiązkowe?

Właściciel każdej nieruchomości jest zobligowany przepisami prawa do odpowiedniego rozmieszczenia znaków bezpieczeństwa oraz tabliczek BHP. Obowiązkowo na frontowej ścianie budynku należy montować w dobrze widocznym i oświetlonym miejscu np. tabliczki adresowe: tabliczki z nazwą ulicy, tabliczki z numerem domu, tabliczki z nazwą ulicy. Tabliczki w firmach są to najczęściej tabliczki informacyjne w halach produkcyjnych czy magazynach, które informują o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a także wyznaczają drogę, informują o poszczególnych pomieszczeniach lub maszynach. Znaki BHP przyczyniają się do bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak też klientów. W naszej ofercie znajdziesz odpowiednie tabliczki BHP, które pomogą Ci spełnić wymogi prawne dotyczące bezpieczeństwa BHP oraz zadbać o odpowiednią organizację firmowej przestrzeni. Sprawdź naszą ofertę!

Tabliczki ostrzegawcze – stawiamy na bezpieczeństwo!

Tabliczki ostrzegawcze mogą mieć zastosowanie zarówno w prywatnych domach, jak i firmach. Dzięki nim w łatwy i czytelny sposób można poinformować odwiedzających o ograniczeniach, niebezpieczeństwie czy monitoringu itd.

Tablice informacyjne na placach budowy są obowiązkowe, muszą być montowane w widoczny sposób na każdym placu budowy. Żółte tablice budowlane to obowiązkowe BHP na budowie, informują o samej budowie, ale także jest to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem, zagrożeniem, poprawiają bezpieczeństwo na budowie. Na zamówienie klienta wykonamy indywidualną tablicę informacyjną o dowolnym formacie i z dowolnym tekstem.

Oznakowanie biur i firm

Tworząc wewnętrzne oznakowanie firmy należy wziąć pod uwagę uniwersalność, trwałość materiałów, czytelność informacji oraz możliwość szybkich modyfikacji w przypadku zmian. Cechy te są szczególnie ważne w przypadku ogromnych przestrzeni biurowych dla wielu działalności typu open space. Ważnym elementem projektu jest lokalizacja tabliczek, muszą znajdować się na wysokości wzroku w łatwo dostępnych miejscach. W ostatnim czasie bestsellerem są tabliczki z aluminium, tabliczki z metalu, tabliczki z drewna oraz tabliczki z pcv.

W naszej ofercie znajdują się:

  • tabliczki kierunkowe, służące do nawigacji w budynku
  • tabliczki informacyjne trzydrzwiowe, informujące o działach, pracownikach
  • tabliczki informacyjne wewnętrzne, służące informowaniu o danych pomieszczeniach, np. magazyn, szatnia, biuro, hala oraz numeracji drzwi, tabliczka WC
  • tablice zbiorcze, informują o wielu najemcach, mogą zawierać także logotypy. Umieszczane są najczęściej w klinikach medycznych, rozbudowanych kompleksach biur oraz urzędach.

Nasi specjaliści doradzą dobór materiału i technologii nadruku. Oferujemy nadruki bezpośrednio na dibondzie, aluminium, plexi, pcv, metalu, drewnie czy szkle.

Tabliczki informacyjne z logotypem

Tablica informacyjna z logotypem staje się wizytówką firmy, jednocześnie spełniając funkcje informacyjne. Tabliczka z nazwą firmy może być wykonana z dowolnego materiału z nadrukiem UV, idealnie odwzorowującym kolory i charakteryzującym się dużą trwałością. Dla podwyższenia efektu można użyć transparentnej plexi z częściowym zadrukiem. Natomiast używając złotej lub srebrnej folii można stworzyć elegancką tabliczkę informacyjną premium. Logotypy przestrzenne są nieszablonowym typem oznakowania wewnętrznego, podkreślają obecność marki w przestrzeni publicznej. Najczęściej montowane są na recepcji, w salach konferencyjnych oraz na głównej, reprezentacyjnej ścianie biura, kliniki, salonu. Dla podkreślenia efektu logotyp przestrzenny może być podświetlony. Elementy grafiki najczęściej wykonane są z PCV lub plexi.

Chętnie doradzimy w doborze materiału i pomożemy w stworzeniu ciekawego projektu.

Obowiązkowe oznakowanie unijne - Tablice unijne

Wykonujemy tablice unijne informacyjne i pamiątkowe. Tablice unijne informacyjne umieszcza się tam, gdzie prowadzone są prace związane z realizacją projektu unijnego lub współfinansowanego ze środków z Unii Europejskiej. Tablica unijna musi zawierać odpowiednie informacje, układ i kolorystykę. Umieszczanie takich tablic jest obowiązkiem beneficjenta. Tablica unijna pamiątkowa montowana jest po zakończeniu inwestycji. Zadbamy, aby produkowane przez nas tablice spełniały unijne wymogi i były dopasowane do założeń konkretnego funduszu. W naszej ofercie znajdują się tablice unijne o różnych wymiarach oraz wykonane z różnych materiałów: PCV, Dibond, aluminium lub plexi. Mamy możliwość bezpośredniego nadruku UV, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość grafiki. Tablice charakteryzują się wytrzymałością na warunki atmosferyczne, ścieranie czy promieniowanie UV. Zapraszamy do współpracy.

pixel