O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w druku naklejek oraz magnesów magnetycznych. Gwarantujemy wysokiej jakości wydruki  w wielu formatach oraz niezwykle atrakcyjnych cenach. Do naszych prac wykorzystujemy najlepsze, wcześniej sprawdzone materiały. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz miłą obsługę.


  Nie ograniczamy się do formatów i tematyki przedstawionej na stronie, po wcześniejszych konsultacjach, jesteśmy w stanie wydrukować naklejki w innych wymiarach i formatach.


  Nasza misja jest prosta - chcemy zapewnić naszym Klientom wydruki w najwyższej jakości, w jak najatrakcyjniejszych cenach oraz osiągnąć 100% zadowolenie Klienta z naszych usług.


  Zapraszamy do naszej galerii. Przedstawiamy naklejki i magnesy magnetyczne o różnorodnej tematyce, w tym: abstrakcje, faunę i florę, motoryzację oraz sport. Nasza oferta jednak cały czas rozszerza się, na bieżąco aktualizujemy stronę dodając nowe wory. Jeśli nie mamy w ofercie wzoru, który Państwa interesuje, oferujemy możliwość wykonania innego projektu zgodnie z oczekiwaniami


Dlaczego oklejaj.pl?

  • U nas zamówisz naklejki oraz magnesy magnetyczne dokładnie takie jakie potrzebujesz, po konsultacji zmieniamy format i wymiar.
  • Oferujemy szeroki wybór wzorów i kolorów.
  • Oferujemy wydruk naklejek i magnesów z Twojego prywatnego zdjęcia.
  • Naklejki i magnesy drukujemy na wytrzymałych, sprawdzonych materiałach.
  • Korzystamy z najlepszych drukarek Mimaki, osiągając dzięki nim jasne i żywe kolory na każdym wydruku.
  • Przy zamówieniu złożonym do godziny 12, obraz jest wysyłany następnego dnia roboczego.

 

Zapraszamy także do współpracy hurtownie, sklepy, architektów wnętrz oraz fotografów. Oferujemy dodatkowe rabaty.


Życzymy udanych  zakupów.


Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej cookies
Zamknij
pixel