INFOLINIA576 724 311
Pn – Pt (8:00 – 16:00)

O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w druku naklejek oraz magnesów magnetycznych. Gwarantujemy wysokiej jakości wydruki  w wielu formatach oraz niezwykle atrakcyjnych cenach. Do naszych prac wykorzystujemy najlepsze, wcześniej sprawdzone materiały. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz miłą obsługę.


  Nie ograniczamy się do formatów i tematyki przedstawionej na stronie, po wcześniejszych konsultacjach, jesteśmy w stanie wydrukować naklejki w innych wymiarach i formatach.


  Nasza misja jest prosta - chcemy zapewnić naszym Klientom wydruki w najwyższej jakości, w jak najatrakcyjniejszych cenach oraz osiągnąć 100% zadowolenie Klienta z naszych usług.


  Zapraszamy do naszej galerii. Przedstawiamy naklejki i magnesy magnetyczne o różnorodnej tematyce, w tym: abstrakcje, faunę i florę, motoryzację oraz sport. Nasza oferta jednak cały czas rozszerza się, na bieżąco aktualizujemy stronę dodając nowe wory. Jeśli nie mamy w ofercie wzoru, który Państwa interesuje, oferujemy możliwość wykonania innego projektu zgodnie z oczekiwaniami


Dlaczego oklejaj.pl?

  • U nas zamówisz naklejki oraz magnesy magnetyczne dokładnie takie jakie potrzebujesz, po konsultacji zmieniamy format i wymiar.
  • Oferujemy szeroki wybór wzorów i kolorów.
  • Oferujemy wydruk naklejek i magnesów z Twojego prywatnego zdjęcia.
  • Naklejki i magnesy drukujemy na wytrzymałych, sprawdzonych materiałach.
  • Korzystamy z najlepszych drukarek Mimaki, osiągając dzięki nim jasne i żywe kolory na każdym wydruku.
  • Przy zamówieniu złożonym do godziny 12, obraz jest wysyłany następnego dnia roboczego.

 

Zapraszamy także do współpracy hurtownie, sklepy, architektów wnętrz oraz fotografów. Oferujemy dodatkowe rabaty.


Życzymy udanych  zakupów.


pixel