INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Naklejki na ścianę dla dzieci

( ilość produktów: 65 )

Świetny sposób na urozmaicenie przestrzeni pokoju Twojej pociechy! Naklejki na ścianę dla dzieci pozwolą Ci szybko i niedrogo zaprosić ulubionych bohaterów malucha do jego królestwa. Są przy tym bardzo praktyczne i łatwe do usunięcia bez uszkodzenia ściany. Sprawdź wzory, które przygotowaliśmy.

Naklejki na ścianę do pokoju dziecka: dobra alternatywa dla obrazków

Ogromną zaletą naklejek na ścianę dla dzieci jest to, że można je w każdej chwili usunąć, by zrobić miejsce na nowe, dostosowane do wieku pociechy elementy. Oferowane przez nas naklejki charakteryzują się tym, że nie zostawiają śladów kleju i nie niszczą gładzi. Pod tym względem są więc o wiele lepszym wyborem niż chociażby obrazki, które wymagają wywiercenia dziury czy wbicia gwoździa.

Gdy naklejki znudzą się dziecku, wystarczy je oderwać i wybrać inne. Szybko, bez konieczności szpachlowania i powtórnego malowania ściany. Prawda, że to bardzo proste? Bądź sprytnym rodzicem i przekonaj się, że za naprawdę niewielkie pieniądze możesz odmienić wygląd pokoju malucha.

Dla chłopca i dziewczynki

W sklepie oklejaj.pl oferujemy wiele wzorów naklejek na ścianę dla dzieci. Bez problemu znajdziesz grafikę, która pasuje zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Produkty te cieszą się szczególnie dużą popularnością wśród rodziców, którzy przygotowują pomieszczenie dla nowego lokatora i szukają ciekawych rozwiązań stylistycznych pozwalających stworzyć kreatywną, przytulną przestrzeń.

Oferowane naklejki są w 100% bezpieczne dla dzieci. Nie wydzielają żadnych zapachów czy substancji drażniących. Maluch może je dotykać bez ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Są także bardzo odporne na uszkodzenia. Nie masz więc chyba wątpliwości, że to będzie idealny wybór do pokoju dziecka. Sprawdź nasze propozycje i zaproś pociechę do wybrania wzoru, który najbardziej jej odpowiada.

TematTemat
pixel