INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Naklejki z własnego zdjęcia

( ilość produktów: 7 )

Sposób na przepiękną pamiątkę czy kreatywny prezent dla najbliższych! W sklepie oklejaj.pl zamówisz produkty z nadrukiem własnego zdjęcia. W ten sposób można stworzyć np. romantyczny obraz do salonu czy sypialni lub też matę magnetyczną na lodówkę ze zdjęciem z rodzinnych wakacji. To genialny pomysł, dzięki któremu będziesz wracać do szczęśliwych chwil w dowolnym momencie.

Jakie produkty można zamówić z własnego zdjęcia?

Zdecydowanie największą popularnością cieszą się różnego rodzaju naklejki – własne zdjęcie wygląda na nich świetnie, co jest oczywiście zasługą wysokiej jakości nadruku. Nasi klienci szczególnie chętnie zamawiają naklejki na laptopy, lodówki oraz komputery stacjonarne.

Znakomitym pomysłem na ozdobienie kuchni będzie mata magnetyczna na lodówkę z własnym zdjęciem. W ten sposób od razu uzyskasz mocno spersonalizowany efekt wykończenia.

Ciekawym wyborem, szczególnie do sypialni, jest także obraz na płótnie z własnym zdjęciem. To sposób na to, by stworzyć intymną, romantyczną przestrzeń. Takie obrazy świetnie wyglądają też w salonie czy w kuchni, stanowiąc atrakcyjną alternatywę dla zwykłych zdjęć w ramkach.

Nie zapominajmy, że spersonalizowany produkt może być fantastycznym prezentem dla bliskiej osoby, np. dla rodziców z okazji jubileuszu. Taki upominek na długo zapadnie w pamięć.

Najwyższa jakość w standardzie

Wszystkie produkty oferowane w sklepie oklejaj.pl gwarantują znakomitą jakość wykonania. Dysponujemy najwyższej klasy maszynami drukarskimi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje zdjęcie zostanie idealnie odwzorowane na dowolnym produkcie. Ostrość, kolory, detale – wszystko będzie dokładnie takie samo, jak na oryginalnej fotografii.

Projekty z własnego zdjęcia są również ciekawym wyborem dla przedsiębiorców. Na naszych produktach umieszczamy nie tylko fotografie, ale też dowolne motywy graficzne, w tym logotypy firm. W ten sposób możesz zdobyć skuteczny nośnik reklamy czy atrakcyjny element wizerunkowy do biura.

pixel