INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Miarki wzrostu na ścianę - naklejki

( ilość produktów: 9 )

Mamo, tato, a ile ja mam wzrostu? Każdy rodzic doskonale zna to pytanie. Jak się okazuje, udzielenie precyzyjnej odpowiedzi nie zawsze jest takie proste. Uprzedź wydarzenia i już dziś zainwestuj w piękną miarkę wzrostu dla swojego dziecka. Będzie ona pełnić nie tylko funkcję praktyczną, ale także edukacyjną i oczywiście dekoracyjną. Sprawdź propozycje sklepu oklejaj.pl!

Fajny gadżet na co dzień

Miarki wzrostu na ścianę dla dzieci pozwalają maluchowi poznać podstawową zasadę rozwoju organizmu. Dziecko może się regularnie mierzyć i sprawdzać, w jakim tempie rośnie. Dla dorosłych jest to zupełnie oczywisty proces, jednak uwierz, że dziecko widzi w tym niemal magię.

Miarka będzie świetnym elementem wystroju pokoju pociechy. Warto ją umieścić w takim miejscu, aby dziecko mogło samo zmierzyć swój wzrost i pochwalić się postępami przed rodzicami. Takie „sesje” będą doskonałą zabawą dla całej rodziny.

Jaką miarkę wzrostu dla dziecka wybrać?

Najważniejsze jest to, aby miarka miała czytelną podziałkę ułatwiającą dokonanie precyzyjnego pomiaru. Pamiętaj również o prawidłowym przymocowaniu jej do ściany z zachowaniem odpowiedniej odległości od podłogi.

Miarka wzrostu powinna także zachęcać dziecko do korzystania z niej. Dlatego w naszym sklepie oferujemy piękne, kolorowe produkty, które z pewnością przypadną do gustu każdemu kilkulatkowi. Taka miarka będzie również efektownym detalem w pokoju dziecka, świetnie korespondującym chociażby z naklejkami na ścianę. Oferowane przez nas miarki wzrostu dla dzieci są produktami wysokiej jakości, bardzo estetycznymi i trwałymi. Nie wydzielają żadnych zapachów czy substancji drażniących. Twoje dziecko może w pełni bezpiecznie korzystać z tego gadżetu. Sprawdź nasze propozycje i wybierz miarkę, która najlepiej pasuje do pokoju i charakteru pociechy. To rewelacyjny pomysł na prezent!
pixel