INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Maty na lodówkę side-by-side

( ilość produktów: 388 )

Bardzo praktyczna na co dzień, ale problematyczna w sytuacji, gdy przestaje pasować do wystroju kuchni. Lodówka dwudrzwiowa wciąż nie jest standardem w polskich domach, na co niewątpliwie wpływ ma wysoka cena zakupu. Jeśli należysz do grona szczęśliwych posiadaczy takiego sprzętu, jednak obecnie uważasz, że jej wygląd psuje design pomieszczenia, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą mat magnetycznych na lodówkę side-by-side. To genialny pomysł na zmianę nudnego urządzenia w świetny element dekoracyjny.

Ogromny wybór grafik

W sklepie oklejaj.pl znajdziesz dziesiątki wzorów mat magnetycznych na lodówkę typu side-by-side. Są wśród nich zarówno motywy przyrodnicze, jak i architektoniczne czy podróżnicze. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, szczególnie fani estetyki i bardzo przyjemnych kadrów.

Dzięki macie na lodówkę zyskasz efektowny element wyposażenia, który podkreśli stylistykę kuchni lub wręcz stanie się jej głównym motywem. Twoi znajomi będą zachwyceni i z pewnością sami zainteresują się tym rozwiązaniem. Możesz nas trzymać za słowo!

Mata na lodówkę side-by-side: walory praktyczne

Taka mata jest przede wszystkim bardzo łatwa w montażu. Zajmuje to kilkanaście sekund i poradzi sobie z tym nawet dziecko. Wystarczy zamówić produkt na wymiar i przyłożyć do frontu – elastyczny materiał idealnie dopasuje się do kształtów lodówki.

Co ważne, matę możesz w dowolnej chwili zdjąć, by np. umyć powierzchnię urządzenia. W przyszłości możesz ją także zastąpić inną ozdobą, bez ryzyka uszkodzenia frontu. Sama mata stanowi również dodatkowe zabezpieczenie lodówki przed zarysowaniem czy wgnieceniami. Oczywiście jeśli Twój sprzęt już ma takie defekty, to pod matą nie będzie ich widać.

Maty magnetyczne na lodówkę side-by-side są bardzo designerskie, praktyczne, nie ograniczają funkcjonalności urządzenia, można je wycierać, nie widać na nich odcisków palców. Wybierz wzór dla siebie i nareszcie zmień coś w swojej kuchni.

TematTemat
+ Rozwiń- Ukryj
pixel