INFOLINIA576 724 311
Pn – Pt (8:00 – 16:00)

Naklejki na łodzie

( ilość produktów: 1 )

Efektowny i bardzo łatwy sposób na ozdobienie swojej ukochanej łodzi! Oklejaj.pl prezentuje naklejki na łodzie, które są świetną alternatywą dla drogiego malowania. W ten sposób możesz szybko wyeksponować np. imię jachtu lub też całkowicie odmienić wygląd pontonu, łódki czy kajaka.

Gdy malowanie nie wchodzi w grę

Malowanie łodzi to zawsze bardzo poważna, czasochłonna, a przede wszystkim droga operacja. Jeśli nie masz na to ochoty i funduszy, to przygotowaliśmy dla Ciebie znakomitą alternatywę. Naklejki na łodzie można montować samodzielnie, bez pomocy fachowca.

Naklejki są bardzo korzystne nie tylko z finansowego punktu widzenia. Przede wszystkim dzięki tej metodzie oszczędzasz dużo czasu, a także zyskujesz możliwość regularnego zmieniania wyglądu swojej łodzi. Usunięcie naklejek nie stanowi żadnego problemu, ponieważ oferujemy produkty, które nie zostawiają śladów kleju i nie uszkadzają powłoki malarskiej.

W jakich sytuacjach sprawdzą się naklejki na łodzie?

Zdecydowana większość właścicieli zamawia naklejki z imieniem łodzi lub z numerami rejestracyjnymi. Coraz więcej osób decyduje się również na efektowne wyróżnienie swojej własności w porcie. Tak naprawdę ograniczenie stanowi wyłącznie wyobraźnia. U nas zrealizujesz dowolny projekt. Możesz także skorzystać z pomocy naszych grafików.

Pamiętaj, że w sklepie oklejaj.pl oferujemy wyłącznie markowe naklejki na łodzie, co oznacza gwarancję jakości, trwałości i odporności na działanie wody, soli oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nasze naklejki nie blakną pod wpływem słońca, są bardzo łatwe w montażu, a do tego prezentują się bardzo estetycznie. Prześlij nam wytyczne dotyczące swojego projektu – otrzymasz od nas naklejki na wymiar, gotowe do umieszczenia na kadłubie.

pixel