INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Maty pod fotel / krzesło

( ilość produktów: 301 )

Porysowane panele, przetarta wykładzina, wygnieciony dywan – to typowy widok w biurach, w których nie zabezpiecza się podłogi specjalnymi matami ochronnymi pod fotel. Nie dopuść do tego i już dziś zainwestuj w skuteczne zabezpieczenie. W sklepie oklejaj.pl kupisz maty ochronne do biura, domowego gabinetu czy pokoju ucznia. Oferujemy produkty bardzo wysokiej jakości, ale dostępne na każdą kieszeń. Sprawdź koniecznie!

Mata pod krzesło - prosty sposób na uszkodzenia podłogi

Maty ochronne pod fotel są najskuteczniejszą formą zabezpieczenia podłogi przed typowymi uszkodzeniami. Jeśli nie korzystasz z tego rozwiązania, to bardzo szybko będzie Cię czekać konieczność wymiany paneli czy wykładziny. Nie da się tego uniknąć, ponieważ kółka fotela lub krzesła wywierają duży nacisk na okładzinę.

Poodkładka pod fotel jest zatem mądrą inwestycją, dzięki której znacząco przedłużysz okres eksploatacji podłogi. Warto także wspomnieć o właściwościach antypoślizgowych tego gadżetu – mata bezpośrednio zwiększa bezpieczeństwo użytkownika, w tym np. dziecka odrabiającego lekcje przy biurku.

Jak wybrać matę?

Przede wszystkim sprawdź, jaki rozmiar maty jest Ci potrzebny. W naszym sklepie kupisz produkty przeznaczone zarówno do dużych biur, jak i małych gabinetów czy pokojów dziecięcych.

Kolejną kwestią jest materiał, z jakiego została wykonana mata. Jeśli szukasz możliwie najtańszego rozwiązania, to postaw na matę z PVC. Największą trwałość zapewni Ci natomiast produkt z poliwęglanu.

Pamiętaj również, że maty ochronne pod fotel dzielą się na przeznaczone na podłogi twarde oraz miękkie. Te drugie posiadają specjalne wypustki, dzięki którym nie przesuwają się po powierzchni dywanu czy wykładziny.

W sklepie oklejaj.pl kupisz zarówno maty przezroczyste, jak i wzbogacone o efektowne elementy graficzne. W ten sposób możesz zyskać bardzo ciekawy detal stylistyczny w swoim biurze czy gabinecie. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź matę pod fotel dla siebie!

TematTemat
+ Rozwiń- Ukryj
pixel