INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Naklejki na szafę

( ilość produktów: 343 )

Mały detal, wielka zmiana

Naklejki na szafę są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą wprowadzić do wnętrza sypialni jakiś nowy detal stylistyczny i tym samym zmienić jej charakter lub też podkreślić aktualny styl wykończenia. Gotowe meble z reguły są dość wtórne i nie wyróżniają się oryginalnym designem. Dzięki naklejce można z łatwością osiągnąć indywidualny efekt.

Naklejki na szafę: zrób to sam

Naklejki - fototapety samoprzylepne oferowane w sklepie oklejaj.pl są przeznaczone do samodzielnego montażu. Spokojnie, jest to bardzo proste i na pewno nie będziesz mieć z tym najmniejszego problemu. Po przycięciu na wymiar naklejka jest gotowa do umieszczenia na froncie mebla. W żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności szafy, a dodatkowo chroni ją przed uszkodzeniem.

Gdy naklejka już Ci się znudzi, to oczywiście możesz ją usunąć. Nasze produkty wyróżniają się tym, że nie zostawiają śladów kleju i nie uszkadzają frontów, nawet mebli w okleinie. Niczym nie ryzykujesz, a możesz zyskać fantastyczny akcent w swojej sypialni!

W naszym sklepie oferujemy dziesiątki naklejek na szafy. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego, jaki styl wykończenia wnętrza preferujesz. Zapraszamy Cię do zapoznania się z całą ofertą oklejaj.pl!

TematTemat
+ Rozwiń- Ukryj
pixel