INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Naklejki na ścianę Drzewa

( ilość produktów: 40 )

Naklejki na ścianę drzewa: zaproś naturę do swojego wnętrza!

Potrzebujesz pięknego detalu, który natychmiast odmieni charakter pomieszczenia? Mamy świetną propozycję! Naklejki na ścianę Drzewa to jedne z najbardziej efektownych naklejek ściennych w ofercie sklepu Oklejaj.pl. Są przeznaczone do samodzielnego montażu, który nie sprawia żadnych trudności i nie musisz zatrudniać do tego fachowca. Wybierz wzór dla siebie!

Klasycznie czy nietypowo?

Ogromną zaletą tych naklejek ściennych jest to, że prezentują motyw drzewa w zupełnie odmienny sposób. Chcesz mieć rajską palmę w salonie? Proszę bardzo. Wolisz abstrakcję? Żaden problem! Przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo wspaniałych wzorów, z których spokojnie wybierzesz ten pasujący do Twojego wnętrza.

Naklejki na ścianę Drzewa idealnie wpisują się w trend w designie, który polega na wprowadzaniu do wnętrz elementów nawiązujących do natury. Drzewo to symbol długowieczności, spokoju, życiodajnej energii. Umieszczając je na swojej ścianie możesz mieć pewność, że w pomieszczeniu zapanuje stylistyczna harmonia. Będzie pięknie!

Jak zamontować naklejkę na ścianie?

Uwierz: nie ma z tym najmniejszego problemu. To właśnie wyróżnia nasze naklejki ścienne. Są one gotowe do samodzielnego montażu, który zajmie Ci maksymalnie 15 minut (z czego najwięcej czasu poświęcisz na wybranie odpowiedniego miejsca na ścianie). Naklejki posiadają warstwę kleju, wystarczy odczepić papier ochronny i umieścić ozdobę na gładzi.

Pamiętaj, że ściana pod naklejkę musi być czysta, odtłuszczona i wolna od pyłu. Jeśli więc jesteś świeżo po remoncie, zalecamy wcześniejsze przetarcie gładzi gąbką lub szczotką.

Być może zastanawiasz się, co zrobisz w momencie, gdy naklejka już Ci się znudzi? Spokojnie, o tym także pomyśleliśmy. Nasze naklejki ścienne są dziecinnie łatwe w demontażu. Nie zostawiają śladów kleju, nie niszczą gładzi, nie rozrywają się na małe kawałki. W przyszłości możesz więc wymienić naklejkę na nową lub pozostać przy farbie.

pixel