INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Naklejki na ścianę

( ilość produktów: 826 )

Na pewno znasz ten ból: masz całkiem nieźle wyglądające wnętrze, ale czujesz, że czegoś wyraźnie w nim brakuje. Nie chcesz jednak znów przeżywać remontu, który wiąże się ze stresem i sporymi wydatkami. Idealnym rozwiązaniem są naklejki na ścianę! W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór naklejek ściennych do różnych pomieszczeń.

Naklejki na ścianę, które zamontujesz samodzielnie!

Wielkim atutem naklejek ściennych jest to, że do ich montażu nie trzeba zatrudniać fachowca. Wystarczy kilka chwil, by umieścić taką ozdobną naklejkę na ścianie w salonie, pokoju dziecka czy kuchni i tym samym zyskać efektowny detal wykończenia. Bez brudzenia, szlifowania, niszczenia gładzi.

Jeśli po umieszczeniu naklejki na ścianie uznasz, że jednak nie jest to odpowiednie miejsce, możesz ją bez problemu usunąć. Pamiętaj, aby ściana pod naklejkę była oczyszczona i odpylona, co jest szczególnie ważne w przypadku świeżych gładzi.

Na co zwrócić uwagę wybierając naklejki ścienne?

Najważniejsze jest to, aby naklejki na ścianę były wolne od toksycznych związków, które mogłyby wywoływać reakcje alergiczne czy nawet skórne. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, gdy szukasz naklejki ściennej do pokoju dziecka. W naszym sklepie kupisz wyłącznie bezpieczne produkty, niezawierające trujących substancji, przyjazne nawet alergikom.

Kolejną ważną kwestią jest to, aby naklejki ścienne były łatwe do usunięcia. Jeśli nie chcesz za każdym razem nakładać gładzi, to wybierz produkt, który nie zostawia śladów kleju i nie niszczy tynku przy odrywaniu. Nasze naklejki to gwarantują.

W sklepie Oklejaj.pl kupisz naklejki ścienne o różnych kształtach, kolorach i przeznaczeniu, w tym naklejki tablicowe i dla dzieci. Postaw na wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo Twojej rodziny. Możesz również zamówić naklejkę według własnego projektu – zapytaj nas o szczegóły!

TematTemat
+ Rozwiń- Ukryj
pixel