INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Maty magnetyczne, maskownice na grzejnik / kaloryfer

( ilość produktów: 107 )

Osłona na grzejnik sprawi, że bez potrzeby remontu, nieciekawy lub zaniedbany grzejnik odzyska swój estetyczny wygląd bez potrzeby remontu. Szeroki wybór wzorów magnetycznych paneli na grzejnik pozwoli odpowiednio zaaranżować wnętrze i sprawić, że kaloryfer stanie się nieodłącznym elementem wystroju pomieszczenia. Znajdziesz u nas wzory pasujące do ostatnich trendów w projektowaniu wnętrz, takich jak styl skandynawski, japandi oraz najnowszy styl kawaii, a także wzory klasyczne, boho, rustykalne.

Dekoracyjne maty magnetyczne na grzejnik można zastosować zarówno w pokojach dziennych, jak też pokoju dziecka czy kuchni. Maskownice grzejnikowe cieszą się ogromną popularnością, nie tylko z powodu wizualnego dostosowania grzejnika do pomieszczenia, ale też z powodu prostego systemu montażu. Wystarczy 40% gładkiej powierzchni grzejnika wykonanego z blachy lub stali, do której przykłada się matę magnetyczną bez kleju.

Magnetyczna maskownica na grzejnik do salonu i sypialni

Salon to pomieszczenie najbardziej reprezentacyjne w całym domu. To tutaj podejmowani są goście, dzięki czemu stanowi on strefę bardziej publiczną, w przeciwieństwie do pozostałych pomieszczeń, które są bardziej prywatne. Eksponowanie elementów wnętrza salonu jest dużym wyzwaniem, wszystko powinno być spójnie zaprojektowane. Często najmniej atrakcyjnym punktem w salonie jest kaloryfer. Chcąc go zasłonić i dopełnić aranżacji salonu można zasłonić grzejnik panelem z grafiką. W kilka sekund nieatrakcyjny kaloryfer stanie się dodatkową ozdobą pokoju, a zastosowany wzór będzie nie tylko osłoną grzejnika, ale także nietuzinkową ozdobą. Z pewnością, osłona kaloryfera wzbudzi niemałe zainteresowanie zaproszonych gości.

Odpowiednio dobrana osłona na kaloryfer do sypialni uzupełni poczucie ciepła i przytulności w pomieszczeniu. Oferujemy panele dekoracyjne w wielu miłych pastelowych kolorach, idealnie uzupełniających wystrój sypialni.

Panel dekoracyjny na grzejnik do pokoju dziecka

Magnetyczne panele na grzejnik świetnie uzupełnią też aranżację pokoju dziecięcego. Dzięki niej niemodny lub zaniedbany grzejnik stanie się ciekawą, nową ozdobą pokoju dziecka. Nasze maskownice są dostępne w wielu pastelowych kolorach, z ciekawymi wzorami typu misie, zwierzątka, serduszka, gwiazdki, które dzieci będą uwielbiać.

 

pixel