INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Planery magnetyczne na lodówkę

( ilość produktów: 37 )

Czy zdażyło Ci się zapomneć o ważnym wydarzeniu w Twoim życiu? A może twoje dziecko wiecznie zapomina, jakie podręczniki ma zabrać do szkoły? Zainwestuj w magnetyczne planery na lodówkę i miej kontrolę nad obowiązkami na cały tydzień albo i miesiąc. To świetny gadżet do kuchni. Produkty oferowane w naszym sklepie wyróżniają się bardzo dobrą estetyką, dlatego spokojnie można je dopasować do różnych rodzajów wystroju pomieszczenia.

Planer na magnes: bardzo praktyczne rozwiązanie

Mogłoby się wydawać, że klasyczne planery są reliktem zamierzchłej przeszłości i dziś nikt już z nich nie korzysta. W końcu mamy smartfony, tablety, smartwatche, laptopy etc. Jednak co klasyka, to klasyka. Tradycyjny planer może o wiele skuteczniej pomóc Twojej rodzinie w zapanowaniu nad swoimi obowiązkami, a dodatkowo ułatwia rodzicom wgląd w rozkład dnia dziecka.

W sklepie oklejaj.pl oferujemy magnetyczne plany lekcji, planery tygodniowe i miesięczne, planery diety i treningów oraz habbit trackery. Wszystkie świetnie nadają się do przymocowania chociażby na lodówce. Dzięki temu cała rodzina będzie dokładnie wiedziała, o wszystkich zaplanowanych zajęciach. 

Warto podkreślić, że planery na magnes są o wiele praktyczniejsze niż te papierowe, ponieważ można po nich pisać markerem suchościeralnym. Gdy rozkład dnia się zmieni, wystarczy użyć ścierki i stworzyć rozpiskę na nowo. Na planie można też dopisywać różne ważne informacje, np. wizyty u lekarza.

Idealny pomysł na prezent dla każdego!

Nie ważne czy chcesz rozpisać diętę, czy plan treningów, czy wypisać wszystkie ważne wydarzenia w nadchodzącym tygodniu. Planery pomagają uporządkować zadania każdemu! Produkty oferowane w naszym sklepie wyróżniają się świetną estetyką i trwałością. Możesz więc mieć pewność, że taki plan posłuży nawet przez kilka lat.

Typ planeraTyp planera
pixel