Planery magnetyczne na lodówkę

( ilość produktów: 35 )

Twoje dziecko wiecznie zapomina, jakie podręczniki ma zabrać do szkoły? Zainwestuj w magnetyczny plan lekcji i miej kontrolę nad obowiązkami małego ucznia. To świetny gadżet zarówno do pokoju dziecka, jak i do kuchni. Produkty oferowane w naszym sklepie wyróżniają się bardzo dobrą estetyką, dlatego spokojnie można je dopasować do różnych rodzajów wystroju pomieszczenia.

Plan lekcji na magnes: bardzo praktyczne rozwiązanie

Mogłoby się wydawać, że plany lekcji są reliktem zamierzchłej przeszłości i dziś nikt już z nich nie korzysta. W końcu mamy smartfony, tablety, smartwatche, laptopy etc. Jednak co klasyka, to klasyka. Tradycyjny plan może o wiele skuteczniej pomóc dziecku w zapanowaniu nad swoimi obowiązkami szkolnymi, a dodatkowo ułatwia rodzicom wgląd w rozkład dnia dziecka.

W sklepie oklejaj.pl oferujemy magnetyczne plany lekcji, które świetnie nadają się do przymocowania chociażby na lodówce. Dzięki temu cała rodzina będzie dokładnie wiedziała, o której uczeń rozpoczyna i kończy zajęcia. Jest to szczególnie ważne w przypadku pierwszoklasistów, którzy muszą być odbierani ze szkoły przez rodziców lub upoważnioną osobę dorosłą.

Warto podkreślić, że plany lekcji na magnes są o wiele praktyczniejsze niż te papierowe, ponieważ można po nich pisać markerem. Gdy rozkład dnia ucznia się zmieni, wystarczy użyć ścierki i stworzyć rozpiskę na nowo. Na planie można też dopisywać różne ważne informacje, np. wizyty u lekarza.

Idealny pomysł na prezent dla szkolnego debiutanta

Jeśli Twoje dziecko wkrótce pójdzie po raz pierwszy do szkoły, to magnetyczny plan lekcji z pewnością będzie fajnym prezentem. Produkty oferowane w naszym sklepie wyróżniają się świetną estetyką (mamy wersje dla chłopców i dziewczynek oraz bardziej uniwersalne) i trwałością. Możesz więc mieć pewność, że taki plan posłuży nie tylko przez pierwszy semestr, ale nawet przez kilka lat.

    pixel