INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Naklejki tablicowe

( ilość produktów: 27 )

Masz w domu małego artystę? Zamiast strofować go za niszczenie ścian i mebli, podaruj mu efektowną naklejkę tablicową. To hit wśród prezentów dla dzieci. Naklejka jest pokryta specjalną powłoką, która umożliwia pisanie po niej kredą czy markerami. Dziecko uwolni swoją kreatywność, a Ty oszczędzisz sobie żmudnego szorowania efektów jego pasji.

Jak to „działa”?

Naklejki tablicowe dla dzieci są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Każdy rodzic wie, że dzieci na pewnym etapie rozwoju mają potrzebę rysowania i pisania dosłownie po wszystkim. Czasami kończy się to zniszczeniem ściany, innym razem szafki czy blatu kuchennego. Można tego z łatwością uniknąć.

Inwestując w naklejkę tablicową na ścianę np. do pokoju dziecka, zrobisz swojemu maluchowi świetny prezent. Pociecha będzie mogła do woli po niej pisać czy malować, nie narażając się przy tym na złość rodziców.

Naklejka może również pełnić rolę swoistej tablicy przypominającej, na której rodzina zapisuje ważne wydarzenia. To także fajny sposób na kreatywne rozpisanie planu lekcji ucznia.

Naklejki tablicowe dla dzieci: wybierz wzór dla swojej pociechy

A najlepiej pozwól jej samodzielnie dokonać wyboru! W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele naklejek tablicowych w ciekawych wzorach, pasujących zarówno do przedszkolaka, jak i ucznia. To fajny pomysł na ozdobienie pokoju pociechy czy zakrycie jego wcześniejszych dokonań plastycznych.

W oklejaj.pl oferujemy naklejki tablicowe bardzo wysokiej jakości, odporne na zmywanie i drobne uszkodzenia. Produkty nie wydzielają żadnego zapachu, są w 100% bezpieczne dla najmłodszych. To rewelacyjny pomysł na prezent na urodziny czy Dzień Dziecka, również dla pociech Twoich przyjaciół.

pixel