INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Naklejki na lodówkę side-by-side

( ilość produktów: 385 )

W naszej ofercie znajdziesz naklejki na lodówkę side-by-side. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w taki designerski gadżet.

Kilka minut i precz z nudą!

Naklejka na lodówkę typu side-by-side jest doskonałym pomysłem na szybkie uatrakcyjnienie wyglądu urządzenia. Po kilku latach użytkowania lodówka z pewnością Ci się już opatrzyła, być może pojawiły się na niej widoczne uszkodzenia. Standardem jest też, że po remoncie kuchni nagle okazuje się, iż lodówka wolnostojąca, szczególnie tak duża, nie pasuje do nowego wystroju pomieszczenia.

To oczywiste, że nie bierzesz pod uwagę wymiany lodówki – w końcu byłby to spory i niekoniecznie uzasadniony wydatek. Zamiast tego możesz zapoznać się z naszą ofertą oklein na lodówki side-by-side i wybrać wzór, który natychmiast odmieni wygląd urządzenia, czyniąc z niego świetny element dekoracyjny.

Fototapety na lodówkę side-by-side: łatwy montaż, zero zobowiązań

Ogromną zaletą fototapet na dwudrzwiowe lodówki jest to, że aby ozdobić swoje urządzenie wcale nie trzeba mieć szczególnych zdolności. Naklejkę zamawiasz dokładnie na wymiar sprzętu, z uwzględnieniem sposobu otwierania drzwi. Wystarczy więc tylko przyłożyć ją do frontu lodówki, sprawdzić, czy wszystkie brzegi są równe i przykleić. Poradzi sobie z tym każdy – słowo!

Naklejka w żaden sposób nie ogranicza funkcjonalności lodówki. Nadal możesz normalnie korzystać z urządzenia, nie martwiąc się przy tym zabrudzeniami czy śladami palców. Pod naklejką znikną również wszelkie uszkodzenia, jak rysy czy wgniecenia.

Ważne jest to, że usunięcie naklejki nie stanowi żadnego problemu – w naszym sklepie oferujemy produkty, które nie zostawiają śladów kleju. Możesz więc spokojnie zmieniać naklejkę w zależności od sezonu czy aktualnego wystroju kuchni. To bardzo praktyczne.

Sprawdź naszą ofertę naklejek na lodówkę side-by-side i znajdź wzór dla siebie. Wybór jest ogromny, dlatego z pewnością nie będziesz mieć problemu z dobraniem grafiki, która najlepiej pasuje do Twojej kuchni.

TematTemat
+ Rozwiń- Ukryj
pixel