INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)

Maty magnetyczne z własnego zdjęcia

( ilość produktów: 3 )

Maty magnetyczne z własnego zdjęcia: nie ma lepszego sposobu na nadanie wnętrzu indywidualnego charakteru!

Stara lodówka, zniszczona zmywarka, nieciekawa pralka? Każdy z tych sprzętów może fatalnie wpłynąć na wystrój pomieszczenia. Na szczęście wcale nie musisz wymieniać sprawnych urządzeń. Wystarczy, że zastosujesz matę magnetyczną z własnego zdjęcia. To hit sprzedaży w naszym sklepie internetowym. Dzięki takiej macie zasłonisz brzydkie fronty swoich sprzętów, a także osiągniesz bardzo prywatny efekt wykończenia wnętrza.

Czym właściwie są maty magnetyczne z własnego zdjęcia?

To bardzo sprytne gadżety, które dzięki magnetycznej powłoce idealnie przylegają do frontu dowolnego sprzętu, w tym chociażby lodówki czy zmywarki. Tego typu urządzenia po latach eksploatacji zaczynają szpecić pomieszczenie, ponieważ pojawiają się na nich zarysowania, wgniecenia, rdzawe ślady. Mata magnetyczna zakryje takie niedoskonałości i „przy okazji” stanie się najważniejszym elementem wystroju wnętrza.

W naszym sklepie znajdziesz maty magnetyczne z gotowymi grafikami, jednak jeśli żadna z nich nie przypadła Ci do gustu, możesz zamówić własny projekt. Dysponujemy urządzeniami drukarskimi bardzo wysokiej klasy, dzięki którym gwarantujemy idealne odwzorowanie zdjęcia ze wszystkimi szczegółami i doskonałą ostrością.

Idealne na prezent

Maty magnetyczne z własnego zdjęcia są naprawdę fajnym pomysłem na upominek dla bliskiej osoby czy przyjaciół. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcie w formie cyfrowej, podasz wymiary urządzenia, na którego froncie ma zostać umieszczona mata, a my przygotujemy idealnie pasujący materiał.

Nasze maty magnetyczne są produktami najwyższej jakości, odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Ich montaż nie stanowi żadnego problemu – wystarczy przyłożyć matę do frontu np. lodówki i wyrównać brzegi. Elastyczny materiał sam dopasuje się do kształtu urządzenia.

Mata magnetyczna z własnego zdjęcia to jeden z najlepszych i najtańszych sposobów, by zyskać efektowny, indywidualny i niepowtarzalny element wystroju. Oferujemy także maty na karoserię samochodu – idealne do reklamowania biznesu!

pixel