INFOLINIA576 724 311
Pn – Pt (8:00 – 16:00)
2018-01-01

Reklama na samochodzie bez oklejania? Poznaj sposób!

Nie jest tajemnicą, że samochód może być świetnym nośnikiem reklamy. Nie wszyscy jednak chcą zdecydować się na tradycyjne oklejanie, głównie z powodów estetycznych. Jeśli zależy Ci na zachowaniu oryginalnego wyglądu pojazdu, ale jednocześnie od czasu do czasu zamierzasz promować swój biznes na karoserii samochodu, to koniecznie zainteresuj się magnesami na auto. W tym poradniku przedstawiamy Ci najważniejsze szczegóły dotyczące tej formy reklamy.

Skuteczna promocja w 10 sekund

Mniej więcej tyle czasu potrzeba, aby umieścić na samochodzie matę magnetyczną, potocznie nazywaną po prostu magnesem. Jest to materiał, który doskonale przylega do powierzchni karoserii i utrzymuje się na niej nawet podczas jazdy z dużą prędkością.

Taki magnes jest rewelacyjnym sposobem na to, by zareklamować swoje usługi, promować markę czy po prostu oznakować samochód, co umożliwi wjazd na teren wydarzenia czy na plac budowy.

Bardzo ważne jest to, że taka reklama w żaden sposób nie uszkadza karoserii. Po jej zdjęciu samochód znów jest w 100% „cywilny”. Nie trzeba przy tym korzystać z usług specjalistycznej firmy, co jest niezbędne w przypadku zdecydowania się na tradycyjne oklejenie.

W jakich sytuacjach sprawdzi się magnes na auto?

Wyobraźmy sobie przedsiębiorcę prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą. Na co dzień korzysta z samochodu wyłącznie w celach prywatnych i nie ma ani potrzeby, ani ochoty, by zamienić go w mobilny baner reklamowy. Od czasu do czasu udaje się jednak na spotkania z klientami lub imprezy branżowe. W takich sytuacjach chciałby, aby jego samochód był odpowiednio oznakowany i stanowił efektowny nośnik identyfikacji wizualnej firmy. Wówczas wystarczy przyłożyć magnesy, np. na drzwiach czy masce. 10 sekund pracy, a rezultat promocyjny będzie niebagatelny.

Magnesy na samochód są również bardzo dobrym rozwiązaniem dla właścicieli większych firm, którzy dysponują samochodami wyższej klasy i z oczywistych powodów nie chcą psuć wyglądu pojazdu oklejeniem. W niektórych sytuacjach potrzebują jednak elementów reklamowych na aucie, głównie w celach wizerunkowych.

Takie rozwiązanie jest także idealnym wyborem w sytuacji, gdy samochód musi zostać oznakowany jako uprzywilejowany, by np. móc dostać się na zamknięty teren czy zaparkować w strefie wyznaczonej dla służb. Po skończeniu pracy wystarczy zdjąć magnesy.

Podsumowując: magnesy na auto są bardzo praktyczne i stanowią świetną, o wiele tańszą alternatywę dla tradycyjnego oklejania. Na powierzchni maty można umieścić dowolny element graficzny, w tym logo firmy czy hasło.

Polecane

pixel