INFOLINIA58 558 82 32
Pn – Pt (8:30 – 16:30)
2018-01-03

Ta nieszczęsna lodówka... Jak w prosty sposób zrobić z niej efektowny element wyposażenia kuchni?

Dlaczego nieszczęsna? Ponieważ lodówka z reguły nie dodaje kuchni uroku, szczególnie po kilku latach eksploatacji. Nie wszyscy mają warunki, by wybrać model do zabudowy kuchennej. Lodówka wolnostojąca potrafi zdominować przestrzeń, często jej wygląd kompletnie nie pasuje do wystroju pomieszczenia. Na szczęście jest rozwiązanie, które pozwala znacznie uatrakcyjnić ten przedmiot, bez konieczności inwestowania w zakup nowego sprzętu. Mowa o naklejkach na lodówkę.

Na czym to polega?

Naklejki na lodówkę są hitem w świecie designu. Dzięki nim można całkowicie odmienić wygląd sprzętu i tym samym dopasować go do ogólnego charakteru kuchni. Nudna, porysowana czy po prostu niepasująca do wystroju lodówka w ciągu kilku chwil zamienia się w efektowny element wyposażenia i ciekawy akcent stylistyczny.

Naklejkę na lodówkę wykonuje się na wymiar. Nie ma więc mowy o tym, aby w jakikolwiek sposób ograniczała ona funkcjonalność sprzętu. Lodówkę można bez problemu otwierać czy myć. Jest to bardzo praktyczne, ponieważ naklejka jest wykonana z materiału o wysokiej odporności na uszkodzenia oraz na wilgoć.

Kiedy jeszcze warto zastosować naklejkę na lodówkę?

Bez wątpienia jest to doskonały wybór dla osób, które nie dysponują środkami pozwalającymi na zakup nowego sprzętu. Lodówka jest intensywnie eksploatowanym urządzeniem, dlatego nawet już po kilku latach na jej powierzchni zaczynają się pojawiać rysy, wgniecenia czy przebarwienia.

Jeśli sprzęt jest nadal w pełni sprawny, to zamiast kupować nowe urządzenie (co wiąże się ze sporym wydatkiem, często koniecznością dokonania zakupu na raty), wystarczy wybrać naklejkę na lodówkę na wymiar. W ten sposób sprzęt przestanie szpecić wygląd kuchni. Więcej – stanie się niezwykle efektownym detalem we wnętrzu.

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia

Wybór naklejek na lodówkę jest ogromny. Nawet jeśli żadna z dostępnych propozycji nie przypadnie Ci do gustu, możesz stworzyć własny projekt i przekazać go do realizacji. Lodówka może więc stać się np. ogromną ramką do zdjęcia rodzinnego. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też naklejka z powierzchnią, po której można pisać kredą czy markerem. To świetna zabawa dla całej rodziny i prosty sposób na to, aby już nigdy nie zapomnieć o wystawieniu śmieci czy zabraniu śniadania do pracy.

Warto również wspomnieć, że samodzielne naklejenie grafiki na lodówkę nie stanowi żadnego problemu. W ofercie znajdują się zarówno modele klejone na sucho, jak i na mokro. Poradzi sobie z tym każdy, nawet osoba bez szczególnych zdolności manualnych.

Gdy po jakimś czasie stwierdzisz, że grafika już Ci się znudziła, możesz po prostu usunąć naklejkę i zdecydować się na coś nowego. Proste, praktyczne, efektowne i – co bardzo ważne – niedrogie. Na co więc czekasz? Wybierz naklejkę dla siebie i przestań się frustrować widokiem nudnej, zniszczonej lodówki!

Polecane

pixel