W kilka sekund zrób ze Swojej lodówki najbardziej efektowny element wystroju kuchni!

Nie oszukujmy się. Lodówka wolnostojąca nie jest szczególną ozdobą kuchni. Ponieważ jednak nie można się jej pozbyć, warto przynajmniej zmienić jej wygląd czytaj dalej »

Jak możesz wykorzystać matę podłogową w celach promocyjnych?

Wizerunek firmy ma ogromne znaczenie we współczesnym biznesie. Silna, rozpoznawalna marka może sprzedawać więcej i drożej, ponieważ klienci jej ufają i kojarzą ją z określoną jakością. czytaj dalej »

Ta nieszczęsna lodówka... Jak w prosty sposób zrobić z niej efektowny element wyposażenia kuchni?

Dlaczego nieszczęsna? Ponieważ lodówka z reguły nie dodaje kuchni uroku, szczególnie po kilku latach eksploatacji. Nie wszyscy mają warunki, by wybrać model do zabudowy kuchennej. czytaj dalej »

Reklama na samochodzie bez oklejania? Poznaj sposób!

Nie jest tajemnicą, że samochód może być świetnym nośnikiem reklamy. Nie wszyscy jednak chcą zdecydować się na tradycyjne oklejanie, głównie z powodów estetycznych. czytaj dalej »

Nienawidzisz remontów? Sprawdź, jak możesz łatwo odmienić wygląd kuchni przy pomocy naklejek!

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym spędzamy mnóstwo czasu. Już dawno przestaliśmy ją traktować wyłącznie w kategoriach przestrzeni roboczej. Chcemy czuć się w niej dobrze i móc się nią pochwalić przed przyjaciółmi. czytaj dalej »

Uwolnij kreatywność swojego dziecka! Pomoże Ci w tym naklejka tablicowa

Każdy rodzic prędzej czy później zmierzy się z pytaniem: „Mamooo, tatooo, a kiedy zrobimy remont mojego pokoju?” No cóż, wtedy nie ma wyjścia i trzeba poważnie pomyśleć o spełnieniu prośby pociechy. czytaj dalej »

Jak zmienić nudny pokój dziecięcy w bajkową krainę? To proste: wystarczą naklejki na ścianę

Wbrew pozorom prawidłowe urządzenie pokoju dziecka jest naprawdę trudną sztuką. W ramach jednego projektu trzeba przecież zadbać zarówno o względy praktyczne, jak i estetykę czytaj dalej »

Nasze maty magnetyczne u Pani Gadżet

Maty z naszego sklepu zostały przetestowane w programie Pani Gadżet - TVN Style
 
czytaj dalej »
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce dotyczącej cookies
Zamknij
pixel